Poznaj reklamodawców: Lejdi, Gentle-man, Brødrene, Tania Książka

Data aktualizacji: 29.03.2022

Kilka dni tremu mieliśmy przyjemność przeprowadzić kolejną sesję z wydawcami naszej sieci afiliacyjnej. Ewa i Piotr z bloga MOCEM wybrali produkty pochodzące ze sklepów naszych reklamodawców. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam sklepy, które zdecydowały się na współpracę z nami oraz blogiem MOCEM. Bardzo im za to dziękujemy 🙂

(widżet produktowy dla programów Lejdi, Gentle-man, Brødrene i Tania Książka, zobacz jak łatwo tworzyć widżety klik)

Lejdi.pl to sklep, który powstał z myślą o kobietach, które chcą mieć w swojej szafie kreacji, jakich nie ma nikt. Sklep oferuje bogatą ofertę odzieży damskiej, począwszy od wyjątkowych sukienek wieczorowych, kończąc na wygodnych tunikach i swetrach. Lejdi.pl oferuje także bieliznę korygującą, bieliznę ślubną, oraz sukienki okolicznościowe dla małych elegantek. Sklep może pochwalić się również sprzedażą własnych, unikatowych projektów, które szyte i wykańczane np. haftem są ręcznie na zlecenie Lejdi.pl.

 

zdjęcia produktów pochodzą ze strony programu partnerskiego LEJDI.PL

Sklep Gentle-man.pl to sklep z galanterią skórzaną dla mężczyzn, którzy cenią sobie elegancję. W ofercie Gentle-mana znajdziecie produkty najlepszych polskich, oraz światowych marek. W sklepie gentle-man.pl każdy mężczyzna znajdzie produkty ponadczasowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Są to produkty, które posłużą latami.

zdjęcia produktów pochodzą ze strony programu partnerskiego GENTLE-MAN.PL

Marka własna sklepu Gentle-man, Brødrene będzie idealnym wyborem dla tych mężczyzn, którzy cenią sobie miejską, niezobowiązującą elegancję. Produkty marki Brødrene to też doskonała jakość i pochwała tradycyjnego rzemiosła.

zdjęcia produktów pochodzą ze strony programu partnerskiego BRODRENE

Tania Książka jest jedną z największych księgarni internetowych. W asortymencie Taniej Książki można znaleźć ponad 300 000 produktów. Są to nie tylko klasyczne książki papierowe, ale również eBooki, artykuły papiernicze, płyty CD, czy zabawki. Tania książka to też atrakcyjne promocje z okazji różnego rodzaju świąt.

zdjęcia produktów pochodzą ze strony programu partnerskiego TANIA KSIĄŻKA