Tania księgarnia na jesienny okres. Poznaj reklamodawcę: Tania Książka

Data aktualizacji: 29.03.2022

Jesień to idealny czas, aby się zakochać… W książce!

Kiedy dni stają się coraz krótsze i zimniejsze, a piękna, złota i ciepła jesień odchodzi w zapomnienie, warto zastanowić się, czy w pobliżu nie funkcjonuje jakaś tania księgarnia. Jednak gdy za oknem pada deszcz i wszystko oblewa szarość, najchętniej nie wyściubiamy nosa poza framugę drzwi. Wtedy z odsieczą przychodzi księgarnia wysyłkowa Tania Książka.

W naszych mieszkaniach zaczynają rządzić miękkie koce, poduszki i ciepła herbata (albo kawa!). Ten okres w roku, to idealny czas na to, by nadrobić czytelnicze i filmowe zaległości. Część z nas książki wypożycza, ale jeśli należycie do tych osób, które lubią swoją książkową biblioteczkę wzbogacać o nowe tytuły, pewnie nie raz staliście przed dylematem – kupić tę książkę, czy nie kupić? Cena taka wysoka, ale to coś, co musicie mieć, a nie chcecie czekać na swoją kolej w bibliotece.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem wydaje się być tania księgarnia internetowa! Chcielibyśmy przedstawić Wam (o ile oczywiście jeszcze jej nie znacie) jedną z nich. Jest to jedna z największych tego typu platform w Polsce! Tania Książka, bo o niej mowa, to sklep internetowy, w którym znajdziecie ponad 300 000 produktów.


Co najważniejsze, nie są to tylko książki w formie papierowej, ale również:

  1. Audiobooki
  2. E-booki
  3. Wydawnictwa muzyczne
  4. Artykuły papiernicze i plastyczne
  5. Zabawki dla dzieci
  6. Gry planszowe

Tania książka to tania księgarnia w internecie. Oto wybrane pozycje z jej asortymentu

zdjęcia produktów pochodzą ze strony programu partnerskiego Tania Książka.pl

A to nie wszystko! Wśród asortymentu, który ta tania księgarnia internetowa oferuje, znajdziecie też bogaty dział z literaturą obcojęzyczną, pomocami naukowymi, czy płytami DVD. W sam raz na jesienny wieczór, kiedy obejrzycie już wszystkie interesujące was pozycje filmowe na Netflixie 😉

Co najważniejsze, ta promowana przez nas tania księgarnia internetowa, jak sama nazwa wskazuje to miejsce, gdzie kultura dostępna jest w naprawdę okazyjnych cenach. Nie musicie się bać o stan swojego portfela… chyba że zatracicie się w świecie literatury, tańszej o 30% od tej, którą kupicie stacjonarnie 😉 Na stronie znajdziecie nie tylko starsze pozycje, ale również bestsellery i najbardziej topowe w danej chwili pozycje.


Program partnerski Tania Książka polecamy wszystkim blogerom, którzy piszą o kulturze, literaturze, czy filmach. Produkty z tej księgarni internetowej sprawdzą się w takich postach jak:

  • recenzje książek
  • recenzje płyt muzycznych
  • propozycje prezentów świątecznych
  • listy książek, które przeczytaliśmy lub chcemy przeczytać

Ta tania księgarnia internetowa jest też świetnym programem partnerskim do polecania dla serwisów kulturalnych, czy osób, które recenzują książki na różnego rodzaju forach internetowych. Program sprawdzi się również w przypadku blogerów lifestyle’owych, serwisów rabatowych, oraz porównywarek cenowych.

Ze względu na swoją multibranżowość i bogaty asortyment zabawek, czy literatury dla dzieci Tania Książka jest też fantastycznym programem do polecania przez blogerów parentingowych, oraz serwisy skierowane do przyszłych i obecnych rodziców. Znajdą tu oni wiele edukacyjnych zabawek i wartościowej literatury dla dzieci.

Tania księgarnia ma wiele produktów w tym te specjalnie dedykowane dla dzieci

Zdjęcia produktów pochodzą ze strony programu partnerskiego Tania Książka.pl

Warto pamiętać o tym, że Tania Książka co chwile organizuje różne akcje promocyjne. Na przykład na dzień chłopaka, czy tydzień horroru na Halloween. Dostępne są wtedy specjalne bannery lub kody rabatowe do pobrania. Dzięki nim jeszcze mocniej obniżają się już i tak bardzo atrakcyjne ceny!

Polecana przez nas tania księgarnia internetowa udostępniła produkty, które wzięły udział w sesji zdjęciowej. Zorganizowaliśmy ją razem z blogerami Ewą i Piotrem, z Mocem.pl. Wybrali oni dwie książki, które poruszają tematykę związków damsko-męskich, oraz dwie gry – idealne na spędzanie jesiennych i zimowych wieczorów razem!

Gdzie kupić książki na jesienną porę? Najlepiej w taniej księgarni

Tania Książka to nie tylko książki, ale też gry towarzyskie

Program partnerski Tania Książka udostępnia do promowania swojego programu partnerskiego: linki partnerskie, pliki XML, widżety, oraz bannery. Prowizja w programie wynosi 6,15%, a żywotność cookies to 30 dni. Jesień to idealny czas, aby zacząć promocję tego programu.

 

Tania księgarnia - my polecamy Tanią Książkę