Afiliacja na Facebooku rozgościła się na dobre. Już nie musisz prowadzić bloga ani żadnego serwisu, żeby zarabiać na swoich działaniach w internecie. Możesz wykorzystać do tego facebookowy fanpage!

Zastanawiacie się co sprawia, że afiliacja na Facebooku jest opłacalna? Odpowiedź jest prosta. Są to linki afiliacyjne, które po udostępnieniu mogą stać się źródłem zarobku. Facebook jest szczególnie skuteczną platformą do tego typu działań, ponieważ pozwala na dzielenie się linkami afiliacyjnymi na wiele sposobów. Link afiliacyjny można:

  • dodawać jako post
  • umieszczać w treści posta
  • dodawać do opisów zdjęć
  • zamieszczać na grupach tematycznych
  • wysyłać w messengerze

 

Jeśli z pojęciem linka afiliacyjnego spotykasz się po raz pierwszy, to o wszystkich możliwościach linków afiliacyjnych dowiesz się z naszego wcześniejszego wpisu. Link afiliacyjny to najbardziej podstawowe i najszybsze narzędzie do monetyzowania działań w sieci, dlatego warto poznać gdzie jeszcze można go wykorzystywać.

Jeśli masz zamiar rozpocząć lub poszerzyć swoje działania w social media, to afiliacja na Facebooku będzie strzałem w dziesiątkę. Szeroko podjęliśmy ten temat we wpisie Jak zarabiać na Facebooku. Oprócz przykładów jak się za to zabrać w formie pisanej i graficznej, przedstawiamy sześcioodcinkowy wideoporadnik, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do lektury artykuły oraz do pobrania naszego e-booka, dotyczącego zarabiania w social media.

Afiliacja na facebooku

Absolwent dziennikarstwa, pasjonat literatury, teatru i muzyki rockowej. Praktycznie nie rozstaje się z klawiaturą, czy to w biurze, czy w domu. W webePartners opiekuje się wydawcami, dba aby ich współpraca z reklamodawcami na każdym etapie przebiegała sprawnie i efektywnie . W zespole webe znany z przygotowywania mocnej i pysznej kawy.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:


Data publikacji: 13.11.2020
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments