Creative Hobby – wyjątkowy sklep dla tych, którzy kochają tworzyć „coś z niczego”!

Data aktualizacji: 29.03.2022

Dawno, dawno temu… prezenty własnoręcznie przygotowane były na porządku dziennym, podobnie jak wszelkie dekoracje mieszkania. Później pojawiła się rewolucja industrialna a wraz z nią produkty tworzone na masową skalę.

Creative Hobby – z potrzeby kreatywności

Ogół społeczeństwa zaczął więc przedmioty kupować, a nie robić. Rzeczy stawały się coraz droższe, zaczęły pojawiać się tańsze zamienniki wielu produktów. W końcu doszło do tego, że w wielu domach można dziś znaleźć dokładnie te same elementy wystroju wnętrz. Otrzymanie identycznego prezentu od dwóch różnych osób też nie jest aż tak rzadkie, jak można by sobie było tego życzyć. Nietrudno się więc dziwić, że wiele osób zatęskniło za unikatowymi gadżetami, za oryginalnymi ozdobami i dekoracjami, których nie ma nikt inny oraz za prezentami, które nie zostały wykonane w fabryce, ale rękoma bliskiej osoby. Z takiej właśnie potrzeby kreatywności powstał sklep Creative Hobby!

creative hobby bibuła ze sklepu trzymana w dłoni

Mnóstwo możliwości w Creative Hobby

Creative Hobby był jednym z pierwszych sklepów internetowych w Polsce, gdzie kilkanaście lat temu można było znaleźć produkty do własnoręcznego ozdabiania przedmiotów, czyli do tzw. decoupage czy do scrapbookingu, który przywędrował do nas z USA. Scrapbooking oznacza ręczne tworzenie oraz dekorację albumów ze zdjęciami, oraz pamiątkami rodzinnymi.

Dziś, gdy blogi DIY cieszą się ogromnym powodzeniem a własnoręcznie wykonane dekoracje czy prezenty wzbudzają podziw, grono klientów Creative Hobby stale się powiększa, a wraz z nimi rośnie asortyment sklepu! W tej chwili nasz reklamodawca ma w swojej ofercie już niemal 19 000 przedmiotów, a roczna sprzedaż przekracza pół miliona artykułów!

Oprócz produktów do wspomnianego decoupage oraz do scrapbookingu znajdziecie również w sklepie artykuły florystyczne, półfabrykaty do wykonania biżuterii, przedmioty do wykonania własnych kartek okolicznościowych, akcesoria do tworzenia unikatowych notatników i dzienników… a to nie wszystko! Sklep oferuje również szeroką gamę artykułów plastycznych, a także przedmioty niezbędne do takich aktywności, jak: filcowanie, lalkarstwo, patchwork oraz quilling.

creative hobby akcesoria ze sklepu reklamodawcy poukładane na stole

Oczywiście, czekają tu na was także zestawy do wykonania ozdób okolicznościowych, zestawy kreatywne oraz promocje i outlet asortymentu Creative Hobby.

Program partnerski Creative Hobby polecamy przede wszystkim wydawcom, których działalność w internecie skupia się na tematyce DIY, czyli „zrób to sam”, a także tym, którzy zajmują się urządzaniem wnętrz czy doborem prezentów.

Polecaj produkty Creative Hobby

Produkty sklepu z pewnością sprawdzą się więc w takich wpisach, jak:

  • Dom z pomysłem, czyli jak udekorować swoje cztery kąty

  • Zapakuj prezent w oryginalny sposób

  • Jak odświeżyć stare przedmioty – sztuka decoupage

  • Kreatywny czas z dzieckiem – zróbcie to razem!

Oczywiście, serwisy rabatowe, porównywarki cen czy twórcy lifestyle’owi również mogą skutecznie promować Creative Hobby! Asortyment sklepu jest niezwykle bogaty i oferowane przez naszego reklamodawcę produkty można wkomponować tak naprawdę w każdą dziedzinę życia.

Creative Hobby i sesja z blogerką

Akcesoria naszego reklamodawcy wzięły też udział w sesji zdjęciowej z Hanią Kozłowską z bloga HAART, która uczyła nas, jak stworzyć piękne girlandy do ozdoby swoich wnętrz.

Do wykonania tych ozdób Hania użyła wybranej przez siebie marszczonej bibuły, którą idealnie wycinały nożyczki z gumową rączką. Nasza CEO, Ewa Dudek, razem z blogerką tworzyła ozdoby i również była zadowolona z precyzyjnych nożyczek, z których korzystała. Sznurek bawełniany świetnie sprawdził się do łączenia poszczególnych elementów, podobnie jak pistolet do kleju na gorąco (i niezwykle wydajne wkłady do niego!).

Hania użyła również ozdobnej taśmy do stworzenia eleganckich pikerów koktajlowych, które na pewno ozdobią każdą potrawę na waszym przyjęciu. Dla lepszej trwałości tych elementów warto wzmocnić je klejącą taśmą dwustronną ze sklepu naszego reklamodawcy.

blogerka hania kozłowska z haart tworzy ozdoby używając produktów creative hobby

Blogerka była również zachwycona niezwykle stylowym papierowym sznurkiem i głębią kolorów gładkiej bibuły, które możecie znaleźć na stronie Creative Hobby i wykorzystać do stworzenia pięknych dekoracji czy opakowań prezentowych.

Program partnerski Creative Hobby udostępnia do promowania swojego programu afiliacyjnego takie narzędzia, jak: linki afiliacyjne, bannery, widżety oraz pliki XML. Prowizja w programie wynosi 7.00%, a żywotność cookies to 30 dni.

Dołącz do programu Creative Hobby