Najlepsze Kody i Rabaty na czerwiec 2024 – przekazuj kody rabatowe dalej i zarabiaj !

Data aktualizacji: 03.06.2024

Kody rabatowe są skutecznym magnesem zachęcającym czytelników czy followersów do zakupu polecanego produktu i to ze zniżką. Zadbaj o swoją prowizję i podziel się specjalnymi promocjami ze swoimi odbiorcami! Nie zapomnij o linku afiliacyjnym, bez niego ani rusz!

Kody i Rabaty: Jak działają kody rabatowe onlinei jak z nich skorzystać

Kody rabatowe jak to działa? W dzisiejszych czasach, kiedy zakupy przez internet stają się coraz bardziej popularne, kody rabatowe są jednym z najbardziej efektywnych narzędzi promocyjnych dla sklepów internetowych. Pozwalają one na obniżenie ceny zakupów, co przyciąga klientów i zwiększa sprzedaż. W tym artykule dowiesz się, jak działają kody rabatowe i jak z nich skorzystać, aby zaoszczędzić na swoich zakupach.

Czym są kody rabatowe i jak działają?

Definicja kodów rabatowych: Co to jest kupon rabatowy i kod promocyjny?

Kody rabatowe, zwane również kuponami rabatowymi lub kodami promocyjnymi, to ciągi znaków, które wprowadza się podczas składania zamówienia w sklepie internetowym. Po wprowadzeniu kodu, wartość zamówienia zostaje obniżona o określoną kwotę lub procent. Kody rabatowe mogą być jednorazowe lub wielokrotnego użytku, a ich wartość i warunki działania zależą od polityki danego sklepu.

Mechanizm działania kodów rabatowych: Jak wykorzystać kody online?

Aby skorzystać z kodu rabatowego, należy wprowadzić go w odpowiednim polu podczas składania zamówienia. Zazwyczaj znajduje się ono na stronie podsumowania koszyka lub na stronie płatności. Po wpisaniu kodu i zatwierdzeniu go, wartość zamówienia zostanie obniżona o wartość rabatu. Warto pamiętać, że niektóre kody mają określone warunki działania, takie jak minimalna wartość zamówienia czy wyłączenie niektórych produktów z promocji.

Zastosowanie kodów rabatowych: Jakie zniżki i korzyści zyskują kupujący?

Zastosowanie kodów rabatowych pozwala na obniżenie ceny zakupów, co przekłada się na oszczędności. Oto kilka przykładów, jak obniżać cen za pomocą kodami rabatowymi:

 • Zniżka procentowa: Kod rabatowy obniża cenę o określony procent, np. 10% zniżki na całe zamówienie.
 • Zniżka kwotowa: Kod rabatowy obniża cenę o określoną kwotę, np. 50 zł zniżki przy zamówieniu za minimum 200 zł.
 • Darmowa wysyłka: Kod rabatowy umożliwia darmową wysyłkę zamówienia, bez względu na wartość zakupów.
 • Prezent gratis: Kod rabatowy dodaje do zamówienia gratisowy produkt, np. kosmetyk przy zakupie produktów danej marki.

Warto zwrócić uwagę na warunki działania kodów rabatowych, takie jak minimalna wartość zamówienia, wyłączenie niektórych produktów z promocji czy ograniczenie czasowe. Kody rabatowe mogą dotyczyć różnorodnego asortymentu. Najczęściej stosowane są do konkretnej kategorii lub całego asortymentu, rzadziej do pojedynczego produktu. Ważny jest okres aktywności kodu. Najbardziej gorące kody mają krótki termin ważności.

Aktualne kody rabatowe: Gdzie szukać najnowszych kuponów zniżkowych?

Najnowsze kody rabatowe można znaleźć na różnych stronach internetowych, takich jak serwisy rabatowe, fora dyskusyjne czy profile sklepów w mediach społecznościowych. Warto również zasubskrybować newslettery sklepów, aby otrzymywać informacje o aktualnych promocjach i kodach rabatowych na bieżąco.

Kody i Rabaty w afiliacji na platformie webePartners

W webePartners udostępniamy kody wydawcom na bieżąco, otrzymują je wszyscy wydawcy danego programu. Aby sprawdzić, jaki kody rabatowe są aktualnie dostępne, wystarczy zalogować się do panelu wydawcy i wybrać zakładkę Kody Rabatowe z bocznego panelu.

kody rabatowe w panelu wydawcy webepartners

Obok każdego kodu znajduje się informacja o tym, czy jest ważny lub, czy upłynął okres jego ważności. Możesz sortować kody według ich aktywności lub wybrać program z listy i zobaczyć rabaty oferowane przez danego reklamodawcę. Nazwa kodu to tylko informacja o tym, gdzie obowiązuje zniżka i jak duża jest. W kolumnie kodu kuponu wyświetlana jest kolejno poprawna treść kodu kuponu. Jeśli pole jest puste, nie musisz niczego wpisywać, np. sklep prowadzi wyprzedaż.

Inną metodą jest pobieranie ich za pomocą API, które pozwala na automatyczne pobieranie zmiennych danych, co jest przydatne nie tylko w przypadku kodów rabatowych, ale także plików XML czy okazji dnia.

 

Rodzaje kodów rabatowych dzięki którym zarobisz

Na rynku istnieje wiele rodzajów kodów rabatowych, które różnią się między sobą mechanizmem działania, wartością zniżki czy warunkami promocji. W tej sekcji omówimy najpopularniejsze rodzaje kodów rabatowych oraz porównamy je pod kątem oszczędności, jakie można uzyskać dzięki ich zastosowaniu.

Stałe vs. tymczasowe kody: Jakie są różnice?

……

Stałe kody rabatowe to takie, które obowiązują przez dłuższy czas i można z nich korzystać wielokrotnie. Z kolei tymczasowe kody mają ograniczoną ważność i zazwyczaj można z nich skorzystać tylko raz. Oto porównanie tych dwóch rodzajów kodów rabatowych:

 • Stałe kody rabatowe: Dostępne dla wszystkich klientów, możliwość wielokrotnego wykorzystania, zazwyczaj niższa wartość zniżki.
 • Tymczasowe kody rabatowe: Ograniczona ważność, jednorazowe wykorzystanie, często wyższa wartość zniżki.

Wybór między stałymi a tymczasowymi kodami rabatowymi zależy od indywidualnych preferencji oraz celów oszczędnościowych. Warto jednak pamiętać, że korzystanie z wielu kodów rabatowych może przynieść większe oszczędności niż stosowanie jednego stałego kodu.

Specjalne kody rabatowe: Czym są kody ekskluzywne i dedykowane?

…….

Specjalne kody rabatowe to takie, które są dostępne tylko dla określonej grupy klientów lub w ramach wyjątkowych promocji. Wyróżniamy tutaj kody ekskluzywne oraz dedykowane kody rabatowe:

 • Kody ekskluzywne: Dostępne tylko dla klientów, którzy otrzymali indywidualne zaproszenie do promocji, np. w ramach newslettera czy programu lojalnościowego.
 • Dedykowane kody rabatowe: Przeznaczone dla określonej grupy klientów, np. studentów, seniorów czy osób, które dokonały wcześniejszych zakupów w danym sklepie.

Specjalne kody rabatowe różnią się od standardowych kodów tym, że oferują wyższe zniżki, ale mają ograniczoną dostępność. Warto zatem śledzić promocje i oferty skierowane do konkretnej grupy klientów, aby skorzystać z atrakcyjnych zniżek.

Jak wykorzystać Kody i Rabaty w działaniach afiliacyjnych

Kody rabatowe w mediach połecznosciowych

Podobnie kwestia wygląda w przypadku social media, tam również można umieścić kody rabatowe od reklamodawców. Facebookowy post, Instastories czy nawet tweet, każde miejsce jest dobre na przekazanie informacji o zniżkach. 🙂

kod rabatowy w social media

Działania w mediach społecznościowych przynoszą szybszą reakcję użytkowników niż umieszczanie kodów rabatowych na blogu. Jednak żywotność postów w social media jest znacznie krótsza niż wpisów na blogu. Dlatego warto korzystać z różnych kanałów komunikacji, aby promować atrakcyjne zakupy. Popularne artykuły na blogu są czytane przez wiele miesięcy, a nawet lat, dlatego warto umieszczać w nich kody rabatowe czy zniżki, dbając o ich aktualność. Wierni czytelnicy szukają inspiracji i pomysłów, a chętniej zdecydują się na zakup polecanych produktów przez blogerów, których obserwują i czytają, gdy mogą przy tym dodatkowo zaoszczędzić!

…….

Kody rabatowe na blogu 

Wydawcy często publikują kody rabatowe na swoich profilach w mediach społecznościowych oraz blogach. Zwykle są to kody ekskluzywne, co oznacza, że nikt inny nie posiada takiej zniżki na określony asortyment w danym czasie. Poprzez udostępnianie kodów w mediach społecznościowych, wydawcy mają pewność, że szybko dotrą do swoich fanów, a oferta zostanie wykorzystana przez jak największą liczbę osób. Jest to sytuacja korzystna dla każdej ze stron zaangażowanych:

 • fani wydawców, bo otrzymują produkty w atrakcyjnych cenach
 • wydawcy, bo zarabiają na sprzedaży promocyjnych produktów
 • reklamodawcy, bo zwiększają swoją sprzedaż dzięki poleceniom wydawców

Kody rabatowe doskonale sprawdzą się we wpisach na blogu, które opisują, recenzują lub testują dany produkt. Jeśli wydawcy zdobędą kod obniżający wartość opisywanego produktu, stanie się on doskonałym dodatkiem do tekstu. Dlatego przed przystąpieniem do pisania warto skontaktować się z affiliate managerem i poprosić o przekazanie specjalnego kodu dla czytelników.

kody rabatowe z bloga wikilistka.pl
Kod rabatowy przekazany czytelnikom bloga wikilistka.pl

Kody rabatowe w serwisach rabatowych

Klienci najczęściej szukają kodów na specjalnych stronach ze zniżkami. Działają one również poprzez linki afiliacyjne, gdzie po sprawdzeniu kodu klient klika w link, który przenosi go na stronę sklepu, gwarantując tym samym wydawcy (tj. serwisowi) prowizję od zakupu.

Serwisy rabatowe posiadają w swoich bazach kody dla wielu reklamodawców z różnych dziedzin i branż i są one zazwyczaj poszukiwane przy zakupie relatywnie drogich produktów, takich jak elektronika czy meble. Ale często klienci również próbują znaleźć kody zniżkowe przed dokonaniem innych zakupów. Kto nie chciałby zapłacić mniej za swoje zamówienie? Niezależnie od tego, czy kupujemy telewizor, czy książkę kucharską, jeśli istnieje możliwość zaoszczędzenia choćby trochę, zwykle decydujemy się na to.

Główne serwisy oferujące kody rabatowe w Polsce to: Picodi, Alerabat czy Tanio.co. Zasada działania jest bardzo podobna, na każdej stronie znajduje się wyszukiwarka, za pomocą której można znaleźć konkretny sklep. Na stronie głównej znajdują się „najlepsze kody rabatowe”, te od najlepszych marek z najlepszymi rabatami. Klienci mogą również skorzystać z zakładki „Kategorie”, aby znaleźć promocje w interesującej ich branży.

Jak korzystać z kodów rabatowych aby zaoszczędzić na zakupach

Wiele osób korzysta z kodów rabatowych, aby zaoszczędzić na zakupach online. W tym poradniku dowiesz się, jak wprowadzić kod rabatowy do zamówienia, jak zastosować go do obniżenia ceny oraz co zrobić, gdy kod jest nieprawidłowy. Przedstawimy również przykłady, jak inni wykorzystują kody rabatowe.

Jak dodać kod rabatowy do zamówienia?

Wprowadzenie kodu rabatowego do zamówienia jest proste i szybkie. Oto krok po kroku, jak to zrobić:

 1. Wybierz produkty, które chcesz kupić, i dodaj je do koszyka.
 2. Przejdź do koszyka, aby sprawdzić zawartość zamówienia.
 3. Znajdź pole do wprowadzenia kodu rabatowego. Zazwyczaj jest ono oznaczone jako „Kod rabatowy”, „Kupon” lub „Kod promocyjny”.
 4. Wpisz swój kod rabatowy w to pole i kliknij przycisk „Zastosuj” lub „Aktywuj”.
 5. Jeśli kod jest prawidłowy, zobaczysz obniżoną cenę zamówienia. Jeśli nie, sprawdź, czy wpisałeś kod poprawnie lub czy spełniasz warunki promocji.
 6. Dokończ proces zamawiania, wprowadzając swoje dane i wybierając sposób płatności.

Warto pamiętać, że niektóre sklepy mogą wymagać zalogowania się lub utworzenia konta, aby dodać kod do zamówienia.

Nieprawidłowy kod rabatowy: Co zrobić, gdy kod nie działa?

Jeśli napotkasz nieprawidłowy kod rabatowy lub kod, który nie działa, sprawdź następujące kwestie:

 1. Upewnij się, że wpisałeś kod poprawnie, bez literówek czy błędów.
 2. Sprawdź, czy kod nie wygasł lub czy nie jest ograniczony czasowo.
 3. Zweryfikuj, czy spełniasz warunki promocji, np. minimalną wartość zamówienia czy zakup określonych produktów.
 4. Jeśli kod nadal nie działa, skontaktuj się z obsługą klienta sklepu, aby uzyskać pomoc lub wyjaśnienie.

Warto również sprawdzić inne źródła kodów rabatowych, takie jak serwisy rabatowe czy fora dyskusyjne, aby znaleźć działający kod.

Kody rabatowe i ich rodzaje

Kody rabatowe występują w kilku odmianach, zależnie od tego, co oferują. Dla wydawców najbardziej atrakcyjne są kody obniżające wartość zamówienia, gdyż przynoszą im największe korzyści.

Oto kilka popularnych typów kodów rabatowych:

Kod procentowy – to rabat wyrażony w procentach, np. 10% na określony produkt, kategorię lub cały asortyment. Jest to najczęściej stosowany rodzaj kodu rabatowego.

Kod kwotowy – obniża wartość zamówienia o konkretną kwotę, np. 20 zł taniej. Często wiąże się z progiem zakupowym, czyli kod działa tylko po przekroczeniu ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Na przykład, jeśli kod obniża wartość o 20 zł, a próg zakupowy wynosi 100 zł, można go wykorzystać tylko po przekroczeniu tej kwoty.

Darmowa dostawa – często są to kody o krótkim okresie ważności, obowiązujące na weekend czy nawet tylko jeden dzień (np. Dzień Darmowej Dostawy). Po wprowadzeniu kodu, koszty przesyłki nie są naliczane. Czasami sklepy organizują promocje z bezpłatną wysyłką, które nie wymagają wprowadzenia kodu, a koszt dostawy zostaje zredukowany do zera.

Kody rabatowe mogą dotyczyć różnorodnego asortymentu. Najczęściej stosowane są do konkretnej kategorii lub całego asortymentu, rzadziej do pojedynczego produktu. Informacje o kodzie powinny zawierać także dane o dniach, w których kod jest aktywny oraz czy można go łączyć z innymi promocjami.

 

 

 

 

 

Shoperly – 5% zniżki z kodem SPORT5SH tylko 06.04.2024
Sportservice – 5%  zniżki z kodem SPORT5SS tylko 06.04.2024
Yoga Bazar – 10% na wszystko z kodem WIOSENNIE do 14.04.2024
Giacamo Conti – 20% zniżki z kodem WIOSNA24 do 30.04.2024
Sportroom.pl – 7% zniżki przy koszyku o wartości min. 500 zł z kodem SPRING do 05.05.2024
RajOgrodnika.pl – 10% na nasiona z kodem WIOSNA10 do 01.06.2024

 

weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe  weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe

 

Shoperly – 7 % na wszystkie produkty nieprzecenione – weekend7 – od 23 do 24.03.24
Sportservice – 7 % na wszystkie produkty nieprzecenione – 7weekend – od 23 do 24.03.24
Dekoracja Domu – rabat 10% z kodem WIOSNA do 24.03.2024
Bielenda.com- House of Beauty Brands – losowy kosmetyk za 1 grosz do 25.03.2024

 

weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe

 

INSIGHT – 30% rabatu na wszystko z kodem DZIENKOBIET do 18.03.2024
T-shirt Gallery – 15% rabatu na wszystko z kodem WP15 do 17.03.2024
ROYAL – 15% na wszystko w ”SALE” z kodem WL15 do 22.03.2024
2407.PL – 10% zniżki na wszystkie filtry samochodowe z kodem Fil10 do 18.03.2024

weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe

 

RoboJet – 5% rabatu na produkty RoboJet z kodem WP24 do końca roku
Bielenda.com- House of Beauty Brands – Darmowa dostawa od 20zł do 08.03.2024
TaniaKsiazka.pl – darmowa dostawa na Dzień Kobiet do 08.03.2024
HORYZONT – Dodatkowe -7% od każdej ceny z kodem Webe7 do 08.03.2024

 

weekendowe kody rabatoweweekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe

 

Bielenda.com- House of Beauty Brands -40% na nowości! – do 10.03.2024
D’ALCHÉMY –  KO25 – do 08.03.2024
PomadziarzHAPPY – do 11.03.2024
Giacamo ContiWIOSNA24 – do 31.03.2023

weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe

 

 

e-catwalk – CATWWSHDKAJI15 – do 18.02.2024
YourSkin Shop – V24% – do 18.02.2024
dietly.pl – TWOJE100 – do 25.02.2024
Matras – dostawa0 – do 31.03.2024

weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe

 

 

HORYZONT – cieplowdupke – do 19.02.2024
Romet – 2R5990H046S – do 12.02.2024
Bielenda.com- House of Beauty Brands –  1 + 1 za GROSZ – do 18.02.2024
ORGANIQUE – RABAT -20% na wszystkie różowe kosmetyki – do 15.02.2024

 

weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe

 

 

Torebki-skórzane.pl –  walentines24 do 14.02.2024
Bielenda.com- House of Beauty Brands – 40% na wybrane kosmetyki do suchej skóry! do 08.02.2024
SklepFC.pl – Złoty internetowy sklep FC – WALENTYNKI-12 do 29.02.2024
sekrecik.pl –  WALENTY-20 do 18.02.2024

 

weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe

 

 

 

MARSALA Promocja -30% na wszystko marsala-butik.pl! do 28.01
Bielenda.com Co przepowiadają Ci gwiazdy? #BeautyHoroskop -55%! do 31.01
ORGANIQUE ” Pogłębiamy wyprzedaż do -40% + darmowa dostawa!” do 28.01
Fashion Place 10% na cały asortyment z kodem WEBE10 do 26.01

 

kody weekendowe kody weekendowe kody weekendowe kody weekendowe

 

 

 

 

 

 

Koh-i-noor.pl – WALENTYNKI – do 14.02
PheroStrong – LOVE15 – do 14.02
Burak dieta – styczen – do 31.01
ChocoBox – WebeRabatDBiD2024–  do 31.01

weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe weekendowe kody rabatowe

 

House of Beauty Brands – Bielenda – DZIĘKUJEMY35 – do 14.01.2024
D’ALCHÉMY – WITAJ25 – do 04.02.2024
Fit Juice – NEWYEAR20 – do 14.01.2024
2407.PL – Pro10 – do 15.01.2024

 

weekendowe kody rabatoweweekendowe kody rabatoweweekendowe kody rabatoweweekendowe kody rabatowe

 

Korzystaj z kodów, przekazuj dalej i zarabiaj!  Sprawdź nas też na Instagramie i Facebooku, często znajdziesz tam jeszcze więcej ofert 🙂

Skąd pomysł na Weekendowe Kody Rabatowe?

Sklepy internetowe mają lepsze i gorsze okresy. Okresy wyższego i niższego zainteresowania ze strony klientów, czyli tzw. sezonowość sprzedaży, dotyczą każdego e-commerce. I tak przykładowo klimatyzatory czy kremy do opalania z filtrem zdecydowanie lepiej sprzedają się w wakacje, a w miesiące zimowe zapotrzebowanie na te produkty drastycznie spada.

Sezonowość sprzedaży przekłada się również na dni tygodnia. To właśnie weekend jest najspokojniejszym czasem dla sklepów internetowych. Sprzedaż zaczyna spadać już od piątku, kiedy ludzie rozpoczynają przygotowania do wolnej soboty i niedzieli.

Spadek sprzedaży w weekendy jest czymś naturalnym. Jednak można złagodzić nagłe zmniejszenie liczby zamówień poprzez zorganizowanie specjalnych akcji promocyjnych. Wyprzedaże, tańsze zakupy w pakietach, gratisy czy właśnie kody rabatowe to rewelacyjne sposób na zwiększenie sprzedaży w martwych okresach tygodnia.

Właśnie w tym celu powstała nasza akcja: Weekendowe Kody Rabatowe w webePartners!

Kody rabatowe na weekend

Kody rabatowe są zdecydowanie jednym z najważniejszych elementów marketingu internetowego. Kupony wycinane z gazet, bardzo szybko przeniosły się do świata on-line. Stanowią korzyść zarówno dla wydawców, jak i ich użytkowników. Kody rabatowe zyskują na popularności zwłaszcza przed konkretnymi wydarzeniami w roku, takimi jak święta, Black Friday czy Back to School. W tym czasie warto wcześniej zaplanować swoje publikacje, aby dołączyć je do wpisów na blogu lub w social media.

Kody rabatowe – typy kodów w programach partnerskich

Kody rabatowe są stosowane w programach partnerskich przez sklepy, które udostępniają je wydawcom za pośrednictwem sieci afiliacyjnych. Wydawca otrzymuje kod, umieszcza go na swojej stronie z linkiem afiliacyjnym, co gwarantuje mu przypisanie transakcji. W rezultacie, sklep zyskuje więcej zamówień, klienci otrzymują zniżki, a wydawca – prowizję.

Warto wspomnieć o różnicowaniu kodów rabatowych w afiliacji. Reklamodawcy dostarczają kody uniwersalne lub ekskluzywne, w zależności od potrzeb. Mimo że oba rodzaje kodów działają w podobny sposób, różnią się one w następujący sposób:

Kody uniwersalne – są udostępniane wszystkim wydawcom uczestniczącym w danym programie partnerskim. Reklamodawca za pośrednictwem sieci afiliacyjnej oferuje określoną zniżkę, z której korzystają

Kody ekskluzywne są to kody przyznawane wyłącznie jednemu, określonemu wydawcy. Strony z rabatami często oferują reklamodawcom lepszą widoczność i intensywniejszą promocję, jeśli otrzymają zniżkę dedykowaną tylko dla nich. W rezultacie kody ekskluzywne zwykle mają większą wartość niż kody uniwersalne.

 

Kody rabatowe – podsumowanie

Kody rabatowe to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów marketingu internetowego. Kupony wycięte z gazet szybko przeniosły się do świata online. Przynoszą korzyści zarówno wydawcom, jak i ich użytkownikom. Kody rabatowe cieszą się coraz większą popularnością, szczególnie przed określonymi wydarzeniami w roku, takimi jak święta, Black Friday czy powrót do szkoły. W międzyczasie dobrze jest zaplanować publikacje z wyprzedzeniem, uwzględniając je na swoim blogu lub postach w mediach społecznościowych. Wydawcy powinni pamiętać, że jeśli potrzebują kodu do konkretnego produktu lub kategorii, mogą skontaktować się z affiliate managerem i poprosić o taką zniżkę dla nich. Kody rabatowe to świetny sposób na dochodowe partnerstwo reklamodawca-wydawca-klient online, w takim układzie każdy coś dostaje, reklamodawca zwiększa sprzedaż produktów, wydawca dostaje prowizję, a klient oszczędza pieniądze!

Wpisy, które mogą Cię także zainteresować:

Kalendarz Świąt Nietypowych I Czerwiec 2024 w afiliacji