SIRE – spersonalizowane prezenty na każdą okazję

Data aktualizacji: 29.03.2022

Personalizacja to słowo-klucz w dzisiejszych czasach. Każdy chce być wyjątkowy i wyróżniać się z tłumu. Nie cieszą nas już ubrania z sieciówek, ale perełki wynalezione w second-handach albo ubrania szyte na miarę u lokalnych krawców. Znane knajpki w centrum miasta nie są żadną atrakcją – szukamy nieznanych dotąd skarbów ukrytych w zaułkach ulic. Ozdabiamy buty, interesujemy się renowacją unikatowych egzemplarzy mebli i… kupujemy gadżety, z którymi możemy się identyfikować i których nie ma nikt inny.

Gdzie znaleźć takie gadżety? Kubki z wyjątkowym nadrukiem? Koszulki i bluzy ozdobione wyjątkowymi tekstami bądź na specjalne okazje? Poduszki, podstawki, podkładki pod mysz… one wcale nie muszą być szare i nudne! Doskonale wie o tym nasz reklamodawca – SIRE.pl

Marka SIRE.pl powstała w maju 2014 roku. Być może kojarzycie sklep MojKubek.pl, który powstał w 2009 roku? Mój Kubek specjalizował się w produkcji kubków z nadrukiem, jak sama nazwa wskazuje, a później również innych gadżetów, takich jak: poduszki, podkładki pod mysz, podstawki pod napoje… itp. Ze względu na powiększający się asortyment, pojawiła się konieczność ujednolicenia wizerunku sklepu i stworzenia marki uniwersalnej, niekojarzonej odtąd już tylko i wyłącznie z kubkami. I właśnie tak powstał sklep SIRE!

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów detalicznych oraz instytucji, takich jak korporacje, samorządy czy też agencje reklamowe, pozwoliło naszemu reklamodawcy dopracować wszelkie aspekty jego działalności – z każdej strony! Do tej pory sklep SIRE wykonał już kilkaset tysięcy kubków z nadrukiem oraz parę tysięcy innych gadżetów z oferty sklepu i może poszczycić się szerokim gronem zachwyconych klientów.

Na chwilę obecną nasz reklamodawca stara się sukcesywnie powiększać ofertę swoich produktów i usług. SIRE dąży do tego, żeby stać się największym i jedynym tego typu sklepem w Polsce. Co istotne dla waszych zagranicznych znajomych bądź czytelników, w planach sklepu jest także ekspansja na rynki zagraniczne!

W dobrym kubku kawa lepiej smakuje

Czasami zmagamy się z pomysłem na prezent i wtedy z pomocą może przyjść… kubek. Każdy z nas używa ich codziennie – kawa, herbata, sok, woda – do wszystkiego przydaje się to podstawowe naczynie. Dlatego jest to idealny prezent, zwłaszcza jeżeli dopasujemy go do osoby bądź okazji!

Zabawny kubek to lekki i zawsze trafiony prezent dla koleżanki, brata czy… samego siebie. Czasami to wystarczy, by znaleźć w natłoku dnia pomysł do uśmiechu 🙂

A może kubek z motywacyjnym napisem? Komu z nas nie potrzeba odrobiny inspiracji, gdy siedzimy nad notatkami, projektem albo próbujemy rozgrzać się w chłodne i deszczowe popołudnie?

Oto kilka propozycji ze sklepu SIRE:

kubek z nadrukiem sire webepartners poznaj reklamodawcę

1. Kubek z nadrukiem: Robota nie zając najpierw ciastko i kawunia
2. Kubek z nadrukiem: Tam jest dom twój, gdzie kubek masz swój
3. Kubek z nadrukiem: Życie jest jak jazda na rowerze
4. Kubek z nadrukiem: Żeby tak mi się chciało, jak mi się nie chce

Oferta sklepu

SIRE to marka dla tych, którzy szukają oryginalnych gadżetów. Znajdziecie tu więc kubki, bluzy i koszulki z nadrukiem na każdą okazję. Sklep oferuje prezenty na: Dzień Babci, Dzień Dziadka, Walentynki, Tłusty Czwartek, Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzny, Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca, Dzień Chłopaka, Urodziny, Imieniny, Wieczór Kawalerski, Wieczór Panieński, Mikołajki czy na Gwiazdkę.

Jak możecie z łatwością zauważyć – żadna istotna okazja do wręczenia bliskiej osobie czy znajomemu wyjątkowego prezentu nie została przez SIRE pominięta!

Co więcej, sklep posiada również doskonale rozwinięty system wyszukiwania i możecie przeglądać asortyment nie tylko w zależności od okazji, ale również od typu osoby obdarowywanej. Sklep oferuje wam wyszukiwanie prezentów: dla mamy, dla taty, dla babci, dla dziadka, dla żony, dla męża, dla szefa, dla kobiety, dla mężczyzny oraz dla dziecka.

Jakby tego było mało, wyszukiwanie można przeprowadzać również według typu prezentów: motywacyjne, dla par, śmieszne, wulgarne bądź inne.

webepartners poznaj reklamodawce sire

1. Koszulka z nadrukiem: Kiedyś się ogarnę, jeszcze nie czas na takie wybryki
2. Kubek dla mamy: Mama wie lepiej
3. Komplet bluz dla par

Koszulka zawsze jest dobrym pomysłem – z jednej strony na prezent, bo wszyscy ją nosimy na co dzień a z drugiej strony, dla samego siebie. Poprzez napisy na koszulkach również można wyrazić samego siebie. Warto więc mieć w szafie takie, które pokazują nasz styl i podejście do życia – od razu chce się uśmiechnąć do lustra, gdy odbicie mówi do nas coś zabawnego 🙂

Prezent dla mamy? To żaden problem! W SIRE znajdziecie kubek, który nie tylko ucieszy ją w momencie wręczania, ale także każdego kolejnego dnia, gdy będzie piła z niego swoją ulubioną kawę.

A może chcecie zrobić romantyczny prezent dla swojego partnera i przy okazji siebie? W takim razie sprawdźcie pomysły SIRE na bluzy dla par, które możecie nosić zarówno razem, jak i osobno… zawsze przy tym pamiętając o ukochanej osobie.

Z pewnością można stwierdzić, że szukanie interesującego was produktu na stronie sklepu SIRE.pl, nie będzie czasochłonne ani męczące, przy tylu zabawnych propozycjach!

SIRE na Blogotoku

Nasz reklamodawca pojawił się także na kieleckim Blogotoku, gdzie w konkursie zorganizowanym wraz z nami, ufundował swoje produkty, jako nagrody. Zabawne gadżety wzbudziły zainteresowanie blogerów i nie brakowało uczestników chętnych na zwycięstwo w blogotokowym konkursie. Obecni na konferencji blogerzy chętnie robili sobie zdjęcia z kubkami, ze śmiechem odnajdując się w przedstawionych na nich tekstach!

webepartners sire blogotokDla kogo SIRE?

Program partnerski naszego reklamodawcy polecamy przede wszystkim serwisom prezentowym, gadżetowym i blogerom lifestyle’owym, a także wszystkim tym, którzy cenią sobie oryginalność.

Produkty SIRE na pewno sprawdzą się we wpisach blogowych, takich jak:

  • Gadżet, który wyróżni cię z otoczenia
  • Zabawne koszulki na każdą okazję
  • Pomysły na kreatywne prezenty
  • Gadżety na specjalne okazje

Oczywiście, to tylko kilka pomysłów na wkomponowanie produktów SIRE do swoich treści. Oryginalne gadżety mogą odnaleźć się w tak wielu okazjach, że pomysłów na polecanie produktów naszego reklamodawcy może być znacznie więcej!

Program partnerski The Style udostępnia do promowania swojego programu afiliacyjnego takie narzędzia, jak: linki partnerskie, bannery, widżety oraz pliki XML. Prowizja w programie wynosi 20.00%, a żywotność cookies to 60 dni.

 

webepartners poznaj reklamodawce sire