Wydawcą może zostać każdy

Z nami zarabiasz na polecaniu

polecasz produkty i zarabiasz prowizję od każdej sprzedaży

zarabiasz za rejestrację lub inną określoną akcję

zostań Wydawcą


Zarejestruj się za darmo
i dołącz do wybranych programów partnerskich.

Zareklamuj wybrane produkty
korzystając z narzędzi webePartners.

Otrzymasz prowizję od każdej pozytywnie zakończonej sprzedaży lub innej akcji określonej w programie.

zarabiać może każdy

fora i blogi tematyczne

właściciele fanpag'y

serwisy tematyczne

serwisy
rabatowe

social
media

serwisy
zakupowe

porównywarki produktów

właściciele baz mailingowych

serwisy remarketing

specjaliści
SEO

  WYBRANE PROGRAMY  

tak mówią o nas:

  NASZE ATUTY  

reklamodawcy

Współpracujemy z setkami reklamodawców, dzięki czemu każdy wydawca łatwo znajduje program korespondujący z jego witryną. Gwarantujemy wysokie stawki wynagrodzeń.

narzędzia

Intuicyjne narzędzia ułatwiają wydawcom przeprowadzanie skutecznych kampanii online. Posiadamy narzędzia dla początkujących wydawców. i zaawansowanych serwisów internetowych.

brak ryzyka

Wydawcy otrzymują nieodpłatny dostęp do wszystkich programów partnerskich i narzędzi. W każdej chwili mogą zakończyć współpracę bez okresu wypowiedzenia i informowania o przyczynie.

pliki xml

Tworzymy hurtownię danych o produktach przeznaczonych do sprzedaży w internecie. Udostępniamy oferty w postaci plików xml, we wszystkich najpopularniejszych formatach: Ceneo, Nokaut i Okazje.Info.

produkty

Wydawcy otrzymują dostęp do ponad 2 milionów produktów, dzięki czemu bez problemu znajdują produkty, które chcą reklamować.

rabaty

Codziennie informujemy o promocjach i kodach rabatowych. Nasza dedykowana aplikacja wyszukuje największe przeceny i automatycznie rozsyła je do wydawców.

swoboda

Wydawcy działają niezależnie. Mogą promować reklamodawców i polecać ich produkty wykorzystując własne technologie i pomysłowość.

długofalowość

Dzięki efektywnościowym modelom współpracy wydawcy angażują się w promocję reklamodawców bez obawy, że wybrany program zostanie zakończony zanim ich działania przyniosą wymierne korzyści.

statystyki

Gromadzimy szczegółowe dane o generowanych transakcjach. Dzięki temu udostępnimy analityczne statystyki generowane w czasie rzeczywistym, co umożliwia stałą optymalizację promocji.

mobilny tracking

Tracking WebeP1 w wersji 5.0. niezawodnie mierzy ruch i konwersje generowane na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Intuicyjny panel Wydawcy

WebePartners to platforma autorska, dzięki czemu, bazując na rozwiązaniach popartych wieloletnią praktyką, stworzyliśmy intuicyjny, bardzo łatwy w obsłudze panel administracyjny. U nas współpraca z Reklamodawcami jest nie tylko efektywna, ale przede wszystkim przyjemna.


zobacz wersje demo


Login: konto_wydawcy
Hasło: demo_wydawca

szczegółowa analiza kampani

Wydawcy mają dostęp do szczegółowych statystyk sprzedaży generowanych w czasie rzeczywistym. Dostarczamy wszelkich informacji na temat wygenerowanego ruchu i zainicjowanych sprzedaży. Można je przeglądać według okresów dziennych, tygodniowych i miesięcznych. Statystyki sprzedaży zawierają informacje na temat wartości zamówienia, produktów zawartych w zamówieniu, dokładnego czasu przejścia do sklepu i finalnego zakupu/akcji.

Dzięki autorskiemu systemowi trackingowemu WebeP1 wersja 5.0 dostarczamy wszelkich statystyk umożliwiających optymalizację prowadzonych kampanii w modelach CPS i CPA. Kampanie reklamowe można analizować pod kątem wartości koszyka zakupowego, wysokości prowizji i konwersji sprzedaży.

przejrzystość rozliczeń

Gwarantujemy przejrzystość rozliczeń publikując w panelu szczegółowe statusy płatności. Wydawca na bieżąco może śledzić na jakim etapie weryfikacji i płatności są wszystkie wygenerowane przez niego zamówienia i akcje.

minimum 30 dni żywotności cookies

Wydawcy odsyłają swoich użytkowników do serwisów Reklamodawców i otrzymują prowizje za wygenerowane zamówienia. Do wykonania akcji na stronie Reklamodawcy nie musi dojść bezpośrednio po przejściu z linka afiliacyjnego. Jeśli użytkownik wróci na stronę Reklamodawcy w ciągu miesiąca, Wydawca nadal otrzyma prowizję od tego zamówienia. W wielu programach okres żywotności cookies ustawiony jest na okres dłuższy niż minimalne 30 dni.

zarejestruj się

pomoc

Skontaktuj się z nami.

Działamy szybko i skutecznie

szybki kontakt